Kocaeli İzmit Mitsubishi Yol Yardım

Acil Servis ve Yol Yardım Hizmetlerimiz

Canter İletişim Hattı, yolculuklarınızda hiç hesapta olmayan bir sorunla kaşılaştığınızda Kocaeli'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

Üstelik Acil Servis ve Yol Yardım hizmetlerimiz aracınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde.

CANTER İLETİŞİM HATTI İLE DAİMA

GÜVENDE VE AYRICALIKLISINIZ


Aracınızın Çekilmesi Gerekirse; Ya Kaza Durumunda;
Aracınız herhangi bir nedenle yolda kaldı ve çekilmesi gerekiyorsa; çekicimiz geliyor ve aracınızı en yakın Temsa Ulaşım Araçları yetkili servisine götürüyor. Üstelik trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca sizden hiçbir ücret talep etmeden. Kaza yaptınız ve aracınız olay yerinde onarılamıyor ya da hareket edemiyor. Böyle bir durumda aracınızı en yakın Temsa Ulaşım Araçları Yetkili Servisinize götürüyoruz. Onarım yetkili servisimizde yapılacaksa aracınız kaç yaşında olursa olsun çekim ve kurtarma masraflarınız bizden.
Bilgi ve İletişim; Acil Yol Yardım Hizmeti;
Canter İletişim Hattı Acil Servis ve Yol Yardım Hizmetimiz kapsamında bizi arayabilir; yol, kaza, hava durumu, ulaşım araçları ve konaklama konularında bilgi alabilir, acil durumlarda doktor, ambulans ihtiyacı olması halinde organizasyon hizmeti isteyebilir, resmi kurum, polis, jandarma irtibat telefonları konusunda destek alabilirsiniz. Bizi aradığınızda sizi en yakın Temsa Ulaşım Araçları Yetkili Servisi ile görüştürüyoruz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldığında, konusunda uzman teknik ekibimiz en kısa sürede acil yol yardım aracı ile yanınıza geliyor.